Vai tev interesē ķīmija? Tu gribi piedalīties pārsteidzošos un brīnumainos eksperimentos, ko nav iespējams veikt skolā, saprast ķīmijas procesus daļiņu līmenī, uzzināt par zinātnes un tehnikas jaunākajiem sasniegumiem? Tu gribi kaut nedaudz iepazīt, ko nozīmē studijas augstskolā? Ja uz visiem jautājumiem atbildēji ar "JĀ", tad...

Tieši to tu vari uzzināt un paveikt, apmeklējot LU Ķīmijas fakultātes aktivitātes – Jauno ķīmiķu skolas nodarbības un pulciņu nodarbības –, rodot atbalstu ZPD izstrādē un piedaloties! Iepazīsties ar informāciju, izvēlies apgūt ķīmiju un droši nāc mūsu pulkā!

LU Ķīmijas fakultāte kopā ar sadarbības partneriem organizē ķīmijas olimpiādes, Skolēnu ZPD ķīmijas sekcijas darbu, Jauno vides un Jauno ūdens pētnieku konkursu un skolēnu forumu “Skolēni eksperimentē”. Par piedalīšanos šajās aktivitātēs un sīkāku informāciju var gūt  Rīgas Jauno tehniķu centra ( Rīgas Dabaszinību skola) vietnē

"Viss ko tu vēlies dzīvē paveikt, ir iespējams. Nepieciešama vēlme, darbs un mērķtiecība."