Regulāras laboratorijas darbu nodarbības klasēm

LU Ķīmijas fakultātes Ķīmijas didaktikas laboratorijā regulāri laboratorijas darbus strādā atsevišķas klases. Skolu sadarbības rašanās iemesli ir dažādi, t.sk., skolu nepietiekošs materiāli - tehniskais nodrošinājums, remontdarbi ķīmijas kabinetos, vēlme skolēnus iepazīstināt ar darbu augstskolas ķīmijas laboratorijā. Skolēni veic vispārējās izglītības standartam un priekšmeta programmai atbilstošus darbus. Arī sadarbības modeļi ir dažādi: nodarbības vada skolotājs, Ķīmijas fakultātes docētājs vai studenti - topošie ķīmijas skolotāji.

Informācija: doc. Jāzeps Logins, jazeps.logins@lu.lv.

Iepazīšanās ar Ķīmijas fakultāti, tās laboratorijām

Skolēnu ekskursiju laikā aicinām skolas apmeklēt LU Ķīmijas fakultāti un iepazīties ar tās docētāju un zinātnieku darbu, laboratorijām un studijām augstskolā. Ja laiks ir pietiekoši, skolēniem iespējams strādāt laboratorijas darbu un vērot interesantus eksperimentus.

Pieteikšanās rakstot uz e-pastu: kf@lu.lv

Skolu apmeklējumi

LU docētāji, doktoranti un studenti labprāt atsaucas skolu aicinājumam un apmeklē tās, lai iepazīstinātu ar studijām un pētniecību Ķīmijas fakultātē, interesantiem zinātniskajiem tematiem un demonstrētu aizraujošus eksperimentus.

Informācija: asoc. prof. Jānis Švirksts, janis.svirksts@lu.lv.